Kadra nauczycielska
Nauczyciele przedszkola
mgr Małgorzata Śledziewska - Grupa Słoneczka
mgr Bożena Polińska - Grupa Motylki
mgr Karolina Dunikowska - Grupa Gwiazdeczki
mgr Lucyna Łukjan - Grupa Biedroneczki
mgr Beata Pruszyńska - nauczyciel współorganizujący, rewalidacja
mgr Bożena Poduch - klasa Oa
mgr Jadwiga Nowik- klasa Ob
Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej
Ia- mgr Małgorzata Fiedoruk- edukacja wczesnoszkolna
Ib- mgr Joanna Sienkiewicz – edukacja wczesnoszkolna
IIa- mgr Wioletta Dzierżanowska – edukacja wczesnoszkolna, świetlica
IIb- mgr Anna Wojewnik - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne
IIIa- mgr Danuta Zabielska - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka
IIIb- mgr Justyna Buzun - edukacja wczesnoszkolna
Wychowawcy klas IV-VIII
IVa - mgr Agnieszka Bagińska -język angielski
IVb - mgr Adam Kozłowski- wychowanie fizyczne, świetlica, edukacja dla bezpieczeństwa
Va- mgr Krystyna Jankowska-język angielski
Vb- mgr Joanna Klimowicz - wychowanie fizyczne, świetlica
VIa- mgr Małgorzata Wojtecka – fizyka, technika
VI b - mgr Ewa Poduch – wychowanie fizyczne, świetlica
VIIa- mgr Justyna Jaromińska - język polski
VIIb- mgr Barbara Kozłowska - przyroda, biologia, język angielski
VIII- mgr Katarzyna Błahuszewska - język polski
mgr Izabela Roszkowska- matematyka
mgr Jolanta Ugolik - matematyka
mgr Joanna Nalewajko - matematyka
mgr Bożena Marciszewska - język polski
mgr Anna Chowańska - wdż, biblioteka
mgr Anna Olszewska - język niemiecki
mgr Izabela Kłubowicz - nauczyciel współorganizujący, zajęcia rewalidacyjne
mgr ks. Karol Cimoch - religia
mgr ks. Krzysztof Rutkowski - religia
mgr Anna Jelska - informatyka, plastyka, muzyka
mgr Marta Kamińska- chemia,
mgr Wanda Kulesza – geografia, nauczyciel współorganizujący
mgr Agnieszka Kipling – historia, wos
mgr Magdalena Wnorowska - logopedia, nauczyciel współorganizujący
mgr Jadwiga Wojtecka - religia, plastyka, muzyka
mgr Bożena Polińska – biblioteka
mgr Jacek Poduch – wychowanie fizyczne, świetlica
Pomoc psychologiczno – pedagogiczna
mgr Anna Chowańska - pedagog szkolny, biblioteka
mgr Katarzyna Szorc - psycholog
mgr Magdalena Wnorowska - logopeda