• Einstein też miał 3 lata − rozwój kreatywności u przedszkolaka

• Projekt „Einstein też miał 3 lata − rozwój kreatywności u przedszkolaka” o  numerze umowy RPPD.03.01.01-20-0445/20 realizowany jest w ramach  Osi priorytetowej III Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.1  Kształcenie i edukacja, Poddziałanie 3.1.1 Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020. Beneficjentem projektu jest Gmina Knyszyn, a Realizatorem jest Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie.

Biuro projektu „Einstein też miał 3 lata − rozwój kreatywności u przedszkolaka” znajduje się w Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie przy ul. Białostocka 36; 19-120 Knyszyn, tel. 85 655-29-03; e-mail: rpo.knyszyn@gmail.com

Okres realizacji projektu: 01.09.2021r.- 30.06.2023r.

Wartość projektu:  852773,75 zł.

Projekt realizowany jest zgodnie z zasadami polityki równych szans.

Udział uczestników w projekcie jest bezpłatny.

Głównym celem projektu jest podniesienie oferty edukacyjnej Przedszkola w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie poprzez zorganizowanie ukierunkowanego wsparcia dla 108 dzieci (49K, 59M) oraz udoskonalenie jakości kształcenia poprzez udział w kursach doskonalących kompetencje sześciu nauczycielek i poprzez doposażenie sal dydaktycznych.

Ogłaszamy rekrutację skierowaną do dzieci z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie jako placówki objętej wsparciem

w ramach projektu „Einstein też miał 3 lata − rozwój kreatywności u przedszkolaka” na następujące zajęcia w ramach:

Zadania 1 - Wsparcie na rzecz kształtowania i rozwijania u dzieci kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej oraz kompetencji naukowo – technicznych.

1) Warsztaty plastyczno − techniczne

2) Zajęcia laboratoryjno− eksperymentalne

3) Zajęcia ruchowe

4) Zajęcia społeczne − emocje u dzieci

Dokumenty rekrutacyjne są dostępne w Punkcie rekrutacyjnym na terenie przedszkola oraz na stronie www przedszkola.

Termin składania dokumentacji rekrutacyjnej: od 01.09.2021 do 15.09.2021 r do godz.15:00  w Punkcie rekrutacyjnym znajdującym się na terenie  Przedszkola.

Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

Deklaracja dzieci

Formularz zgłoszeniowy dzieci

Oświadczenie przetw. danych dzieci

Oświadczenie rodzica

Regulamin rekrutacji zad.1

Wybór zajęć

Wyniki rekrutacji Przedszkolaków na zajęcia i warsztaty edukacyjne  w ramach Zadania 1 - Wsparcie na rzecz kształtowania i rozwijania u dzieci kreatywności, innowacyjności, pracy zespołowej oraz kompetencji naukowo – technicznych w  projekcie „Einstein też miał 3 lata − rozwój kreatywności u przedszkolaka”.

Załącznik…