• Nauczyciele

        • Kadra nauczycielska

        • Nauczyciele przedszkola

          mgr Małgorzata Śledziewska - Grupa Słoneczka

          mgr Bożena Polińska - Grupa Motylki

          mgr Apolonia Cimoch - Grupa Gwiazdeczki

          mgr Teresa Gamaradzka - Grupa Biedroneczki

          mgr Beata Pruszyńska - nauczyciel współorganizujacy, rewalidacja

          mgr Bożena Poduch - klasa Oa

          mgr Wioleta Kulikowska - Płońska- klasa Ob

          Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

          Ia- mgr Wioleta Dzierżanowska- edukacja wczesnoszkolna

          Ib- mgr Anna Wojewnik - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korekcyjno - kompensacyjne

          IIa- mgr Danuta Zabielska - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

          IIb- mgr Justyna Buzun - edukacja wczesnoszkolna

          IIIa- mgr Bernadeta Przybyszewska - edukacja wczesnoszkolna, biblioteka

          IIIb- mgr Agnieszka Kipling - edukacja wczesnoszkolna, jezyk angielski

          Wychowawcy klas IV-VIII

          IVa - mgr Krystyna Jankowska -   język angielski

          IVb - mgr Joanna Klimowiczwychowanie fizyczne, język rosyjski, zajecia rewalidacyjne

          Va- mgr Adam Kozłowski wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

          Vb- mgr Ewa Poduch - wychowanie fizyczne

          VIa- mgr Justyna Jaromińska - j. polski, 

          VI b - mgr Barbara Kozłowska - język angielski, biologia, przyroda

          VII- mgr Katarzyna Błahuszewska -  język polski, nauczyciel współorganizujący

          VIIIa- mgr Wanda Kulesza -  geografia, nauczyciel współorganizujący

          VIIIb- mgr Agnieszka Bagińska - język angielski

          mgr Barbara Jabłońska - matematyka

          mgr Bożena Klim - matematyka

          mgr Joanna Nalewajko - matematyka

          mgr Bożena Marciszewska - język polski

          mgr Anna Chowańska - wdż, biblioteka

          mgr Joanna Klepadło - język niemiecki

          mgr Izabela Kłubowicz - nauczyciel współorganizujący, zajęcia rewalidacyjne

          mgr ks. Karol Cimoch - religia

          mgr ks. Krzysztof Rutkowski - religia

          mgr Anna Jelska - informatyka, plastyka, muzyka

          mgr Marta Kamińska- chemia, technika

          mgr Andrzej Paszkowski - historia,  wos

          mgr Magdalena Wnorowska - logopedia, religia,

          mgr  Jadwiga Wojtecka - religia, plastyka, muzyka

          mgr Dorota Białous - fizyka

          mgr Władysław Szwejkowski - informatyka, robotyka

          Pomoc psychologiczno - pedagogiczna 

           mgr Anna Chowańska - pedagog szkolny

          mgr Magdalena Wnorowska - logopeda