• Nauczyciele

        • Kadra nauczycielska

        • Nauczyciele przedszkola

          mgr Apolonia Cimoch - Grupa Gwiazdeczki

          mgr Bożena Polińska - Grupa Motylki

          mgr Teresa Gamaradzka - Grupa Biedronki

          mgr Małgorzata Śledziewska - Grupa Słoneczka

          mgr Beata Pruszyńska - Grupa Słoneczka

          mgr Bożena Poduch - klasa Oa

          mgr Wioleta Kulikowska-Płońska - klasa Ob

          Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

          Ia- mgr Bernadeta Przybyszewska - edukacja wczesnoszkolna

          Ib- mgr Agnieszka Kipling - edukacja wczesnoszkolna, j. angielski

          IIa- mgr Małgorzata Fiedoruk - edukacja wczesnoszkolna, koło polonistyczno-teatralne 

          IIb- mgr Anna Wojewnik - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia korek.-kompen.

          IIIa- mgr Wioletta Dzierżanowska - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

          IIIb- mgr Justyna Buzun - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne

          Wychowawcy klas IV-VIII

          IVa- mgr Justyna Jaromińska - j. polski, zajęcia logopedyczne

          IVb- mgr Barbara Kozłowska - język angielski, biologia

          Va- mgr Katarzyna Błahuszewska - j. polski, koło dziennikarskie

          VIa- mgr Wanda Kulesza - przyroda, geografia, koło miłośników przyrody

          VIb- mgr Agnieszka Bagińska - język angielski, koło języka angielskiego

          VIIa- mgr Joanna Klimowicz - język rosyjski, wychowanie fizyczne

          VIIb- mgr Jacek Poduch - wychowanie fizyczne

          VIIIa- mgr Ewa Poduch - wychowanie fizyczne, koło sportowo- pożarnicze

          VIIIb- mgr Joanna Nalewajko - matematyka

          mgr Magdalena Tywończuk  - doradztwo zawodowe, zajęcia rewalidacyjne

          mgr Bogusława Gosko - matematyka, koło matematyczno-szachowe

          mgr Barbara Jabłońska - matematyka

          mgr Bożena Klim - matematyka

          mgr Bożena Marciszewska - język polski

          mgr Krystyna Jankowska - j. angielski

          mgr Anna Chowańska - wdż

          mgr Edyta Gryncewicz - j. niemiecki

          mgr  Anna Jelska - plastyka, muzyka, informatyka

          mgr Małgorzata Wojtecka - informatyka, fizyka, technika

          mgr Izabela Kłubowicz - edukacja wczesnoszkolna, zajęcia rewalidacyjne 

          mgr ks. Marek Kanclerz - religia

          mgr ks. Krzysztof Rutkowski - religia

          mgr Adam Kozłowski - wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, koło sport.-pożarnicze

          mgr Marta Kozłowska - chemia

          mgr Andrzej Paszkowski - historia i wos

          mgr Magdalena Wnorowska - logopedia, religia

          mgr  Jadwiga Wojtecka - religia, plastyka, muzyka

          mgr Danuta Zabielska - biblioteka

          Pomoc psychologiczno - pedagogiczna 

           mgr Anna Chowańska - pedagog szkolny

          mgr Monika Szypulska - pedagog szkolny

          mgr Justyna Jaromińska - logopeda

          mgr Magdalena Wnorowska - logopeda