• Nagrody i osiągnięcia

       • IX Edycja Wojewódzkiego Konkursu Historyczno - Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”

       • Piotr Budny- uczeń Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie jako jedyny reprezentował gminę Knyszyn w IX Edycji Wojewódzkiego Konkursu Historyczno - Literackiego „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W poszukiwaniu prawdy o Katyniu, Smoleńsku i Obławie Augustowskiej - konkurs zorganizowany przez Podlaskiego Kuratora Oświaty Panią Beatę Pietruszkę i Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Jarosława Zielińskiego. Opiekunem wspierającym Piotra był Pan Andrzej Paszkowski - nauczyciel historii.

        Piotrze gratulujemy!!!

       • Powiatowy Konkurs Piosenki Angielskiej

       • 22 czerwca 2021 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Mońkach odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej.

        W tym roku z uwagi na pandemię, konkurs wyglądał trochę inaczej niż zwykle. Uczniowie nie wykonywali utworów w wersji na żywo. Ich zadaniem było nagranie swojego występu i przesłanie do organizatorów. Nagrania odbyły się w naszej szkole w dniu 14 czerwca.

        Miło mi jest poinformować, iż nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

        Klasy I- III

        Zofia Łuksza, Malwina Niedzielewska, Lena Woroniecka w kategorii: Zespół  za wykonanie utworu Louisa Armstronga “What a wonderful world’ zajęły II miejsce

        Klasy IV - VIII

        Zuzanna Dec w kategorii: Solista za wykonanie utworu Miley Cyrus “Nothing breaks like a heart”  zajęła II miejsce

        Zuzanna Dec i Jakub Rutkowski w kategorii: Zespół za wykonanie utworu “Shallow”  z repertuaru Lady Gagi i Bradley Coopera zajęli II miejsce.

        Dziękuję za pomoc w przygotowaniu uczniów do konkursu Paniom: Annie Jelskiej i Izabeli Kłubowicz.

        Krystyna Jankowska-nauczyciel języka angielskiego