• Jak prestiżowo można żyć zdrowo?

• 10.10.2021 19:19
        • Przygotowania do wyjazdu uczniów naszej szkoły do Wilna
        • Pierwsza grupa uczestników projektu rozpoczęła przygotowania do wyjazdu na mobilność do partnerskiej szkoły w Wilnie. W dniu 10 września br., uczniowie rozpoczęli serię zajęć z języka angielskiego, które prowadzą nauczyciele języka angielskiego z naszej szkoły. Na zajęciach uczniowie ćwiczą komunikację oraz słownictwo związane z tematyką projektu. Krok po kroku uczniowie poznają również kulturę kraju mobilności – w dniu 20 września 2021r. koordynatorzy projektu przeprowadzili zajęcia o tematyce kulturowej. W tym samym czasie uczniowie, pod okiem koordynatorów, przygotowują się również do wyjazdu pod kątem organizacyjnym i pedagogicznym – sporządzamy wnioski o uzyskanie karty EKUZ, wykupiliśmy polisę ubezpieczeniową oraz sporządzamy listę rzeczy, które należy zabrać na wyjazd.

Niestety, pandemia stwarza dodatkowe utrudnienia w organizacji wyjazdów zagranicznych, dlatego monitorujemy tę kwestię na bieżąco i jesteśmy w kontakcie z naszym zagranicznym partnerem. Prosimy o śledzenie strony internetowej projektu.