• Przedszkolaki w akcji #sadziMY las

• 14.10.2021 11:23
        • 4 października dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Zwierząt. W związku z tym przyłączyły się do akcji #sadziMY las.
        • 4 października dzieci z naszego przedszkola obchodziły Dzień Zwierząt. W związku z tym przyłączyły się do akcji #sadziMY las, w ramach której posadziły drzewka otrzymane z Nadleśnictwa Knyszyn. Każdy mały dąb otrzymał dogodne miejsce i imię. W przyszłości drzewka staną się domem dla wielu zwierząt oraz zapewnią im pożywienie. Podczas spaceru wokół szkoły dzieci spotkały także wiewiórkę Rudoskórkę 🐿️ i obiecały, że pomogą jej w zbieraniu zapasów na zimę. Zebrały też żołędzie dla dzików, które przekażą do Nadleśnictwa. Dzień Zwierząt był dla wszystkich przedszkolaków ciekawą lekcją przyrody.