• Dzień uśmiechu w przedszkolu

• 14.10.2021 12:13
        • W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Uśmiechu.😄 Tego dnia przedszkolaczki oraz wychowawczynie przyszły ubrane w kolor żółty 💛 z uśmiechem na twarzy i dobrym humorem.
        • “Hej! Hej! Hej!

Śmiej się, śmiej.

O każdej porze dnia

niech buzia twa uśmiech ma.

Hej! Hej! Hej!

Śmiej się, śmiej”.

W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Uśmiechu.😄 Tego dnia przedszkolaczki oraz wychowawczynie przyszły ubrane w kolor żółty 💛 z uśmiechem na twarzy i dobrym humorem. Dzieci wysłuchały wiersza, który wywołał uśmiechy na twarzach oraz nauczyły się rymowanki. Otrzymały uśmiechnięte buźki,😀 które towarzyszyły im cały dzień oraz cukierki,🍭 aby wywołać jeszcze większy uśmiech na ich twarzach.

Nasze wychowawczynie podjęły również cytrynowe wyzwanie🍋 - sprawdziliśmy czy degustacja kwaśnych smaków wywoła na ich twarzach słodkie uśmiechy.😆

Życzymy wszystkim, aby uśmiech zawsze gościł na Waszych twarzach!!! 😀😃😄😁😆