• Kochamy Misia Tulisia

• 24.04.2024 18:10
        • W bibliotece szkolnej najmłodsze dzieci poznały przygody Misia Tulisia oraz jego przyjaciół.
        •  W bibliotece szkolnej najmłodsze dzieci poznały przygody Misia Tulisia oraz jego przyjaciół. ,,Kochamy Cię Misiu Tulisiu", ,,Miś Tuliś kocha małe ptaszki", ,,Miś Tuliś bawi się w chowanego" to seria książek pełna życzliwości, która wzrusza, bawi i rozśmiesza. W każdym tomie, który jest zainspirowany jakimś wydarzeniem z życia rodziny, zachęca dzieci do okazywania miłości. Główny bohater to miś o wielkim sercu, zawsze służy pomocą, kocha każdego i daje tyle wspaniałych przytuleń. Zachęcamy do przeczytania innych pozycji Davida Mellinga. Prezentowane pozycje zostały zakupione w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.