• Regulamin konkursu na logo projektu ERASMUS+

• 19.04.2021 12:46
        • .
        • 1. Przedmiot konkursu

1. Przedmiotem konkursu jest opracowanie logo projektu Erasmus+ „Jak prestiżowo można żyć zdrowo?”.
          2. Prace projektu powinny uwzględniać tematykę projektu związaną ze zdrowym stylem życia.
          3. Logo będzie miało zastosowanie dla celów promocyjnych projektu Erasmus+ „Jak prestiżowo można żyć zdrowo?” oraz będzie umieszczane na materiałach promocyjnych i informacyjnych.

2. Zasady konkursu

1. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-8 Szkoły Podstawowej imienia Pułkownika Witolda Pileckiego w Knyszynie.
          2. Warunkiem wzięcia udziału jest stworzenie logo projektu dowolną techniką plastyczną lub dostępnymi metodami IT (graficzny program komputerowy).
          3. Każdy z uczestników konkursu zobowiązuje się do wykonania pracy samodzielnie i potwierdzi własnoręcznie oryginalność swojego pomysłu.
          4. Jeden uczestnik może dostarczyć tylko jeden projekt.
          5. Wszyscy chętni proszeni są o składanie prac w wersji online na adres monika.szypulska@zso.knyszyn.pl
          6. Wyłonione w drodze konkursu logo staje się własnością Organizatora, który może je w dowolny sposób wykorzystywać dla celów promocyjnych projektu.
          7. Prace muszą być złożone w terminie trwania konkursu: 16.11.2020 – 9.12.2020.
          8. Kryteria brane pod uwagę podczas oceny prac to:
          • Spełnienie wymogów określonych regulaminem
          • Tematyka logo związanego z projektem
          • Kreatywność, oryginalność
          • Estetyka pracy

9. Prace przedstawione w konkursie oceniać będzie Komisja Konkursowa składająca się z kadry pedagogicznej  Szkoły podstawowej.

10.Prace nie spełniające kryteriów regulaminu oraz dostarczone po wyznaczonym terminie nie będą podlegały ocenie przez Komisję Konkursową.

11.W konkursie przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe dla I, II i III miejsca.

12.Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się 11.12.2020.

13.Uczestnictwo w konkursie równoznaczne jest z akceptacją niniejszego regulaminu.

Życzymy wszystkim ciekawych pomysłów

Organizatorzy: Agnieszka Bagińska, Monika Szypulska