• Spotkanie partnerów projektu Erasmus+

• 08.05.2021 17:23
        • W dniu 21.04.2021 roku miało miejsce kolejne spotkanie partnerów projektu.

• W dniu 21.04.2021 roku miało miejsce kolejne spotkanie partnerów projektu. Członkowie zespołu poruszyli temat bieżących działań projektu wdrażanych w szkołach, omówili harmonogram projektu i możliwe modyfikacje w kontekście realizacji mobilności. Niestety, wyjazd pierwszej grupy, planowany na maj br. nie jest możliwy do realizacji, w dobie wciąż obowiązujących restrykcji – w Polsce i na Litwie. Na Litwie do końca kwietnia br. obowiązuje tzw. „twardy” lockdown – zamknięte są hotele, restauracje (tylko na wynos), do szkół chodzą tylko uczniowie najmłodszych klas. Chcielibyśmy bardzo, aby zrealizować mobilności „tradycyjnie”, stworzyć uczniom szansę na poznanie rówieśników z zagranicznej szkoły, rozwinąć ich kompetencje międzynarodowe, stąd zmieniamy termin mobilności na wrzesień– październik br. Liczymy, że w tym nowym terminie mobilność będzie miała szansę się odbyć, zgodnie z założeniami.