• Wideo rozmowa uczestników projektu zakwalifikowanych na mobilność

• 23.11.2021 20:58
        • Wideo rozmowa uczestników projektu zakwalifikowanych na mobilność
        • W październiku br. uczniowie klasy VII, zakwalifikowani do udziału w projekcie, mieli uczestniczyć w mobilności do szkoły partnerskiej w Wilnie. Niestety, pandemia pokrzyżowała te plany i mimo, iż wyjazd był w całości przygotowany (uczniowie zakończyli przygotowanie językowe, kulturowe, pedagogiczne, uzyskaliśmy karty EKUZ, zakupiliśmy polisę, zarezerwowaliśmy wszystkie usługi na miejscu w Wilnie), zostaliśmy zmuszeni do zmiany mobilności.

Mając na uwadze chęć współpracy uczniów, którzy mieli wziąć udział w mobilności, w dniu 19.11.2021 r. zorganizowaliśmy rozmowę na platformie ZOOM, dzięki czemu uczniowie mieli możliwość rozmowy w temacie projektu, przedstawienia swoich szkół, zainteresowań. Z pewnością było to ważne i potrzebne działanie, przyczyniające się do realizacji założeń projektu.