• Aktualności

      • Zawody sportowe-trójbój lekkoatletyczny

      • W dniu 27.04.2022 nasi uczniowie z klas IV brali udział w zawodach drużynowych w trójboju lekkoatletycznym.

       Drużyna dziewcząt zajęła 4 miejsce,

       Amelia Daniłowska indywidualnie zajęła 3 miejsce

       Drużyna chłopców zajęła 2 miejsce i awansowała do dalszego etapu rywalizacji.

       Gratulacje!!!

      • "Krasnalkowe granie"-audycja muzyczna

      • "Krasnalkowe granie, czyli co to jest interpretacja" to kolejna bajka muzyczna, którą dzieci przedszkolne i kl. 1- 3 mogły dziś obejrzeć. Było to spotkanie zarówno z muzyką na żywo jak też dużą dawką humoru. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w muzycznej historii trzech niesfornych krasnali i królewny, którzy przedstawili dzieciom czym jest i na czym polega interpretacja w muzyce.

      • List MZ do rodziców i opiekunów w sprawie szczepień ochronnych przeciw chorobom zakaźnym.

      • Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie,

       pragnę Państwu przypomnieć, że wszystkie dzieci i młodzież w Polsce, do ukończenia 19 roku życia, mają prawo do bezpłatnej profilaktycznej opieki zdrowotnej, a w zakresie szczepień ochronnych również obowiązek ich realizacji zgodnie z Programem Szczepień Ochronnych na dany rok kalendarzowy. Poza wykazem szczepień obowiązkowych są przez Ministra Zdrowia zalecane (odpłatne) szczepienia oraz nieodpłatne szczepienia przeciw COVID-19 wykonywane w Polsce od ukończenia 5. roku życia dziecka. U dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym za realizację szczepień obowiązkowych odpowiada lekarz podstawowej opieki zdrowotnej. Szczepienia ochronne wykonywane zgodnie z PSO prawidłowo budują stan uodporniania przez kolejne lata i chronią przed poważnymi konsekwencjami chorób zakaźnych teraz i w przyszłości.

       Treść listu w załączniku-- Zalacznik_list_MZ_do_rodzicow_i_opiekunow_w_sprawie_szczepien_ochronnych_przeciw_chorobom_zakazn.pdf​​​​​​​

      • Wesołych Świąt Wielkanocnych

      • Z okazji Świąt Wielkanocy życzymy, aby te święta przyniosły radość oraz wzajemną życzliwość. By stały się źródłem wzmacniania ducha. Niech Zmartwychwstanie, które niesie odrodzenie, napełni Was pokojem i wiarą, niech da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość.

        

                                                                       Dyrekcja ZSO w Knyszyn

                                                   Justyna Jaromińska Joanna Nalewajko

      • 12 kwietnia-dzień czekolady

      • We wtorek 12 kwietnia świętowaliśmy DZIEŃ CZEKOLADY. W tym dniu każda osoba, która wypożyczała książkę w bibliotece mogła poczęstować się czekoladą. Uczniowie, rodzice i nauczyciele przygotowali SUPER czekoladowy kiermasz, który cieszył się dużym zainteresowaniem. Dzieci klas 0 recytowały wiersz o czekoladzie, a uczniowie klas I-VI przyjęły czekoladowe wyzwanie uczestnicząc w konkursie literackim na  krótki czekoladowy wiersz.

       Wszystkim zaangażowanym w akcję bardzo dziękuję!