• Wideo rozmowa zespołów realizujących projekt Erasmus+

• 14.11.2021 08:05
        • Wideo rozmowa zespołów realizujących projekt Erasmus+
        • W dniu 09.11.2021r. miało miejsce spotkanie online zespołów realizujących projekt pn. „Jak prestiżowo można żyć zdrowo?”. Głównym celem spotkania było omówienie bieżącej sytuacji w projekcie, podsumowanie działań, które udało się zrealizować w tym roku, mimo wielu ograniczeń związanych z pandemią. Ważnym aspektem spotkania była rozmowa na temat dalszych etapów realizacji projektu, a w tym głównie realizacja pierwszej mobilności, która niestety nie mogła się odbyć w październiku br. z powodu zachorowań na COVID-19 w naszej szkole. Aby móc stworzyć uczniom możliwość spotkania, zaplanowaliśmy rozmowę na ZOOM’ie, które ma się odbyć w dniu 19 listopada o godz. 9:00. Szczegółowe informacje w Biurze Projektu.