• Zbiórka dla Ukrainy

• Pomóżmy🤝 ukraińskim rodzinom, a w szczególności dzieciom‼️

Organizujemy zbiórkę materiałów opatrunkowych, pieluch, chusteczek nawilżanych oraz innych środków higienicznych i chemicznych; żywności dla dzieci, żywności długoterminowej.

Pokażmy, że mamy wielkie serca 💕💞i potrafimy pomagać!

Liczymy na Was!!!

Rzeczy prosimy przynosić do sali korekcyjno - logopedycznej lub do wychowawców.

• Sukces Leny Woronieckiej

• Sukces naszej uczennicy, Leny Woronieckiej z klasy 3a w Regionalnym Konkursie Piosenki Walentynkowej w Goniądzu pt. " Miłość niejedno ma imię" Lenka zajęła III miejsce w kategorii klas I-III.

• AUDYCJA MUZYCZNA pt." Co to jest rytm?"

• Po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole muzyków, którzy przybliżyli wszystkim dzieciom tajniki jednego z elementów muzyki - rytmu. Audycja rozpoczęła się w rytmie walca, następnie dzieci poznały wartości rytmiczne i instrumenty muzyczne: ksylofon, cajon i gitarę basową. Dzieci aktywnie uczestniczyły w audycji poprzez powtarzanie sekwencji rytmicznych, śpiew i taniec.

• Walentynki w bibliotece

• 14 lutego z okazji WALENTYNEK biblioteka szkolna przygotowała wiele atrakcji. Randka w ciemno z książką, najpopularniejsza para bajkowa, związki frazeoologiczne do wyrazu serce. Była też loteria fantowa z nagrodami i  słodycze. Zabawa walentynkowa przebiegła w przyjaznej i życzliwej atmosferze, a celem jej była promocja czytelnictwa.

Naszym czytelnikom życzymy radości, uśmiechu i wspaniałych przyjaciół.

• Uwaga!

• Od 14 lutego 2022r. w ZSO w Knyszynie będzie obowiązywał nowy plan zajęć. Zachęcamy do zapoznania się ze zmianami.

• Ważna informacja

• Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Nauki z dnia 26 stycznia 2022 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID – 19 od 7 lutego  2022 r. do 27 lutego 2022 r. organizacja pracy szkoły wygląda następująco:

• Dla uczniów klas I – IV oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych realizowane będą zajęcia stacjonarnie w szkole i przedszkolu zgodnie z obowiązującym planem i harmonogramem zajęć.
              • Dla uczniów klas V – VIII zostaje wprowadzona nauka zdalna, komunikacja w trakcie lekcji odbywać się będzie za pomocą platformy ZOOM, zgodnie z zasadami obowiązującymi wcześniej.
              • Lekcje dla klas V – VIII odbywać się będą według obowiązującego planu zajęć  i podanego harmonogramu czasowego.