• 11.09.2024r.

11 września na terenie parku w Knyszynie miało miejsce wspólne czytanie fragmentów ,,Kordiana” Juliusza Słowackiego w ramach akcji Narodowego Czytania objętego honorowym patronatem Prezydenta RP, który w liście okolicznościowym napisał: ,,Chciałbym, aby w trakcie tej wspólnej lektury towarzyszyła nam refleksja nad Polską i polskim losem”. Wybrane fragmenty dramatu czytali zaproszeni goście min. Zastępca Burmistrza Knyszyna pan Zbigniew Niedzielewski, poetka regionalna Regina Świtoń oraz uczniowie ze szkoły podstawowej w Kalinówce Kościelnej i Knyszynie.

Po zakończeniu czytania wzięliśmy udział w grze nawiązującej do treści utworu, a potem skorzystaliśmy ze słodkiego poczęstunku.

• 10.09.2024r.

Burmistrz Knyszyna ogłasza konkurs ekologiczny pod hasłem

„Dawaj przykłady – segreguj odpady”

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół i przedszkoli z terenu gminy Knyszyn – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Kalinówce Kościelnej oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących w Knyszynie.

Konkurs polega na zbiórce plastikowych butelek PET (butelki po napojach, wodzie). Nie należy zbierać butelek po innych produktach.

Konkurs trwa do 16 grudnia 2024 roku.

Ogłoszenie wyniku konkursu nastąpi do 31 grudnia 2024 r.

W konkursie przyznanych zostanie 6 nagród w kwocie 1000 zł każda dla oddziałów/ grup przedszkolnych, którzy osiągnęli najlepszy wynik.

Zapraszamy do wzięcia udziału.

Szczegóły poniżej:

Dawaj_przyklady_-_segreguj_odpady.pdf

• Spotkanie z Rodzicami

• 08.09.2024r.

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie ogólne, które odbędzie się dnia 12 września 2024 roku o godzinie 17.00 na sali gimnastycznej. Następnie odbędą się spotkania z wychowawcami klas i grup przedszkolnych.

• Talenciaki

• 05.09.2024r.

Zbieramy TALENCIAKI dla naszej szkoły!

Teraz robiąc codzienne zakupy w Lidlu, możesz wspierać naszą szkołę!

Zrób zakupy za min. 50 zł, w tym przynajmniej 1 warzywo lub 1 owoc.

Przy kasie odbierz kupon - TALENCIAKA

Przekaż TALENCIAKA naszej szkole

Jak przekazać TALENCIAKA naszej szkole?

Dwa sposoby:

Wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w szkole, przedszkolu (przy wejściu)

Zeskanuj kod QR z TALENCIAKA

Placówki będą z kolei wymieniać TALENCIAKI na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny. Nagród są dziesiątki: zaczynając od piłek, a kończąc na zaawansowanym sprzęcie multimedialnym. Akcja potrwa do 17 listopada.

Gorąco zachęcamy do udziału w akcji.

Z góry serdecznie dziękujemy!