• Wycieczka

• 20.06.2024 11:57
        • W dniu 19 czerwca dzieci z grup 0a i 0b z naszego przedszkola odwiedziły Wodociągi Gminy Knyszyn. Dzieci poznały zasady pracy oraz ciekawostki dotyczące funkcjonowania tego miejsca. Miały możliwość zobaczenia urządzeń służących do zapewnienia gminie i okolicznym miejscowościom wody pitnej. Dzięki uprzejmości Dyrekcji wodociągów zapoznały się także z puntem w Zofiówce. Był to dobry moment by pokazać uczniom skąd bierze się woda płynąca w naszych kranach i co się z nią robi by po użyciu przez ludzi nie szkodziła środowisku. Dzięki uprzejmości Gminy Knyszyn dzieci dostały piękne dyplomy. Serdecznie dziękujemy!