• "Święta miłości kochanej Ojczyzny(...)"

• 08.05.2024r.

"Święta miłości kochanej Ojczyzny (...)Byle Cię można wspomóc, byle wspierać. Nie żal żyć w nędzy, nie żal i umierać". Podczas dzisiejszej krótkiej inscenizacji uczciliśmy rocznicę Uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

• Chłopaki na medal!!!!!

• 07.05.2024r.

W dniu dzisiejszym 7.05.2024 w Łomży odbyły się finały wojewódzkie o Puchar Tymbarku w kategoriach U-8 i U-10.

W turnieju wzięło udział 12 zespołów. Uczniowie klas pierwszych reprezentowali naszą szkołę w kategorii U-8. W rozgrywkach grupowych byli bezkonkurencyjni -zanotowali trzy zwycięstwa. Każda z drużyn reprezentujących swoją szkołę mogła wymyślić dla swojego zespołu dowolną nazwę. Stąd niektóre nazwy brzmiały dość egzotycznie. Nasi chłopcy mierzyli się z takimi zespołami jak Tygrys Brańsk 3:0, Suchowolskie Kozaki 9:0 czy Czwórką 3:1. W fazie finałowej spotkali się mistrzowie trzech grup grając systemem "każdy z każdym". Po remisie 0:0 z SP 51 Białystok minimalnie przegraliśmy z Hetmanem Skłodowscy Tykocin 0:1. W ostatnim meczu finałów zespół z Tykocina pokonał SP 51 Białystok różnicą trzech bramek, co zapewniło naszej drużynie drugie miejsce. Gratulacje!

Na szczególne wyróżnienie zasłużył nasz bramkarz -Karol Rutkowski, który w całym turnieju przepuścił 2 bramki I i zdobył tytuł najlepszego BRAMKARZA !

• Puchar Tymbarku

• 06.05.2024r.

W dniu dzisiejszym w Łomży rozgrywane były finały wojewódzkie o Puchar Tymbarku. Nasi uczniowie dzielnie reprezentowali  Szkołę. W rozgrywkach grupowych wylosowali przeciwników z najwyższej półki. Drużyny z Siemiatycz, Suwałk i Białegostoku opierały się w głównej mierze na chłopakach na co dzień trenujących w miejscowych klubach. W konfrontacji z takimi zespołami, mimo ambitnej postawy, niestety doznaliśmy trzech porażek. Na pocieszenie w dwóch meczach zdołaliśmy zdobyć bramki honorowe. Po trzech meczach grupowych zakończyliśmy zmagania turniejowe.

Nasze dziewczyny, podobnie jak chłopcy, po dwóch meczach w grupie zakończyły swoją przygodę z finałami wojewódzkimi. Również miały bardzo wymagające rywalki Pomimo ambitnej postawy nie sprostały swoim przeciwniczkom z Łomży i Klukowa.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZENNICOM I UCZNIOM ZA GODNE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY.